22-23 березня 2019 року в спортивному комплексі НАУ «ХАІ» відбулися обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів закладів  вищої освіти Харківської області з боротьби самбо.

 

VІ ХАРКІВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МАРАФОН!

14 квітня 2019 року Департаментом у справах сім’ї молоді та спорту міської ради заплановано проведення одного з найяскравіших спортивних заходів року – VІ Харківський міжнародний марафон, який подарує глядачам, учасникам з різних міст України, а також з різних країн світу незабутнє спортивне свято! Старт відбудеться на майдані  Свободи. У зв’язку з цим запрошуємо студентів та співробітників  Університету взяти участь у Марафоні на дистанції міні-марафон ( 4,2195 км.) та на дистанції 10 км.

 Реєстрація на кафедрі ФВіС (кімната №203) до 12.04.2019 року,  щодня  з 10.00 до 16.00.

 

Ітоговий протокол Спартакіади ХНУМГ з силового багатоборства 2018/19 н. р. (чоловіки) 3 тур          
№ з/п Прізвище, ім'я Факультет, курс, група Результат       Сума очок Місце
Жим штанги 60 кг Стрибки на скакалці Піднімання ніг до щаблини Згинання рук на брусах Утримання дисків 25 кг Підйом на диски за 30с. 
1 Махнік Сергій МБГ-21 25 36 36 33 27 33 190 2
2 Голощапов Леон ПЦБ-22 33 33 30 36 30 36 198 1
3 Ляшенко Антон КН-11 27 25 27 0 0 0 79 7
4 Михайловський Олексанлр ПЦБ-22 0 0 0 27 36 27 90 5
5 Алатаєв Джамал ПЦБ-22 0 0 0 30 33 30 93 3
6 Данилов Сергій ЦІТГВ-31у 36 30 27 0 0 0 93 3
7 Рак Євген ЦІВВ-21у 30 27 33 0 0 0 90 5

Ітоговий протокол Спартакіади ХНУМГ з силового багатоборства 2018/19 н. р. (жінки) 3тур
№ з/п Прізвище, ім'я Факультет, курс, група Результат             Сума очок Місце
Жим штанги 20 кг Стрибки на скакалці Підтягування на щаблині Присідання "пістолет" Утримання ніг у висі Згинання рук в упорі лежачи Утримання дисків 15 кг Підйом на диски за 30с. 
1 Петраківська Єлізавета ТЗНС-11 9 9 0 0 0 21 0 16 55 15
2 Гайдамака Вікторія ГРС-13 25 27 19 19 14 16 25 13 158 6
3 Козак Анастасія ГРС 13 16 30 0 0 0 0 0 0 46 18
4 Шаталова Анастасія ТУР-12 11 36 23 16 27 23 15 33 184 3
5 Кривоніс Катерина ФІЛ-12 19 12 14 15 23 30 19 25 157 7
6 Белянінова Анна ФІЛ-12 27 27 30 21 25 30 23 33 216 1
7 Стегочова Софія А-11 16 13 0 0 0 21 27 19 96 12
8 Йолкіна Наталія А-21 36 36 33 36 30 0 0 0 171 5
9 Дончак Анжеліка А-11 16 11 16 0 21 16 16 15 111 9
10 Лига Діна ГРС-12 21 21 0 0 0 0 0 0 42 19
11 Сорокіна Людмила ОІОМБ-11 16 19 13 30 33 25 21 27 184 3
12 Півкіна Аліна МОМГ-11 16 23 0 0 0 0 0 0 39 20
13 Коновка Кароліна ТУР22 10 16 27 25 15 16 0 14 123 8
14 Овчарова Карина ТУР-12 8 10 16 0 13 0 0 0 47 17
15 Шкурупій Катерина ЕтаОБ-21 30 9 27 23 19 0 0 0 108 11
16 Яковенко Юлія А-23 0 0 36 33 36 36 33 36 210 2
17 Килимник Єлізавета ТУР-22 23 16 0 0 0 13 36 21 109 10
18 Вернігор Валерія МГКТС-12 0 0 23 27 16 0 0 0 66 14
19 Галагань Катеринав МГКТС-12 0 0 0 0 0 33 30 23 86 13
20 Конюхова Анна МБГ-21 33 16 0 0 0 0 0 0 49 16