ВІТАЄМО!

СПОРТСМЕНОК УНІВЕРСИТЕТУ З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ НА ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З АРМСПОРТУ

З 3 по 6 квітня 2019 року в м. Одесі відбувся чемпіонат України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів і спортсменів з вадами ОРА та зору.

У змаганнях прийняло участь близько 400 учасників з 25 регіонів України.

У складі збірної команди Харківської області в особистому заліку призерками змагань стали студентки нашого Університету:

ЙОЛКІНА НАТАЛІЯ (А 2016-1) – 2 та 2 місця (+60 кг);.

МІРОШНИЧЕНКО ІНЕСА (ЕОНС 2015-1) 3 та 3 місця (до 55 кг);

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб студентів вітають команду та тренера

ЗМСУ БЕЗКОРОВАЙНОГО Д. О. з успішним виступом на змаганнях та бажають подальших спортивних та творчих успіхів!

2-3 квітня 2019 року на спортивній базі Палацу Спорту «Зміна» виборювали першість збірні команди 8 закладів вищої освіти Харківської області в обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» серед студентів з дзюдо.

У загальнокомандному заліку збірна Університету посіла

5 місце.

№ з/п Прізвище, ім'я Факультет, курс, група Результат                   Сума очок Місце
Жим штанги 20 кг Стрибки на скакалці Підтягування на щаблині Присідання "пістолет" Утримання ніг у висі Згинання рук в упорі лежачи Утримання дисків 15 кг Підйом на диски за 30с.  Підйом тулуба в сід Статика стегна Біг в опорі
1 Петраківська Єлізавета ТЗНС-11 9 9 0 0 0 21 0 16 0 0 0 55 16
2 Гайдамака Вікторія ГРС-13 25 27 19 19 14 16 25 13 0 0 0 158 10
3 Козак Анастасія ГРС 13 16 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 46 18
4 Шаталова Анастасія ТУР-12 11 36 23 16 27 23 15 33 15 15 17 231 5
5 Кривоніс Катерина ФІЛ-12 19 12 14 15 23 30 19 25 17 19 19 212 6
6 Белянінова Анна ФІЛ-12 27 27 30 21 25 30 23 33 23 21 25 285 2
7 Стегочова Софія А-11 16 13 0 0 0 21 27 19 30 23 33 182 7
8 Йолкіна Наталія А-21 36 36 33 36 30 0 0 0 36 36 36 279 3
9 Дончак Анжеліка А-11 16 11 16 0 21 16 16 15 0 0 0 111 13
10 Лига Діна ГРС-12 21 21 0 0 0 0 0 0 0 0 0 42 19
11 Сорокіна Людмила ОІОМБ-11 16 19 13 30 33 25 21 27 27 25 15 251 4
12 Півкіна Аліна МОМГ-11 16 23 0 0 0 0 0 0 0 0 0 39 20
13 Коновка Кароліна ТУР22 10 16 27 25 15 16 0 14 13 17 21 174 9
14 Овчарова Карина ТУР-12 8 10 16 0 13 0 0 0 0 0 0 47 17
15 Шкурупій Катерина ЕтаОБ-21 30 9 27 23 19 0 0 0 21 13 15 157 11
16 Яковенко Юлія А-23 0 0 36 33 36 36 33 36 25 33 25 293 1
17 Килимник Єлізавета ТУР-22 23 16 0 0 0 13 36 21 0 0 0 109 14
18 Вернігор Валерія МГКТС-12 0 0 23 27 16 0 0 0 0 0 0 66 15
19 Галагань Катеринав МГКТС-12 0 0 0 0 0 33 30 23 36 30 30 182 7
20 Конюхова Анна МБГ-21 33 16 0 0 0 0 0 0 19 27 27 122 12

               
№ з/п Прізвище, ім'я Факультет, курс, група Результат             Сума очок Місце
Жим штанги 60 кг Стрибки на скакалці Піднімання ніг до щаблини Згинання рук на брусах Утримання дисків 25 кг Підйом на диски за 30с.  Підйом тулуба в сід Статика стегна Армліфтинг
1 Махник Сергій МБГ-21 25 36 36 33 27 33 36 33 27 286 1
2 Голощапов Леон ПЦБ-22 33 33 30 36 30 36 0 0 0 198 2
3 Ляшенко Антон КН-11 27 25 27 0 0 0 0 0 0 79 7
4 Михайловський Олексанлр ПЦБ-22 0 0 0 27 36 27 30 27 33 180 5
5 Алатаєв Джамал ПЦБ-22 0 0 0 30 33 30 36 30 36 195 3
6 Данилов Сергій ЦІТГВ-31у 36 30 27 0 0 0 0 0 0 93 6
7 Рак Євген ЦІВВ-21у 30 27 33 0 0 0 27 36 30 183 4