З 23 березня по 17 червня 2021 року відбувся 28-ий Кубок Харкова з міні-футболу. В цьому турнірі взяла участь команда «EVANS», кольори якої захищали чимало студентів-спортсменів нашого Університету.

В своїй лізі «EVANS» посів друге місце з десяти, обігравши 8 команд і набравши 21 очко з 27 можливих, і закономірно вийшов у плей-оф. Перемог з крупним рахунком було не так вже й багато, ставку було зроблено на організовану гру в обороні, і це дало свої плоди.

Проте у чвертьфіналі їх було не зупинити. Дві розгромні перемоги над ФК «Чемпіон» з рахунком 10:1 та 10:3 – тому підтвердження. Півфінал і вирішальна гра складались з одного матчу. На цих стадіях не було права на помилку, та наші хлопці і не думали їх припускатися. В 1/2 фіналу упевнено була обіграна команда «Art Lemon» (3:0).

Фінал був насправді гарячим. По ходу зустрічі з ФК «Дивайс» вперед виходила то одна команда, то інша, та фінальний протокол матчу засвідчив перемогу «EVANS» 4:3!

Таким чином «EVANS» переміг у свої лізі та вийшов до вищого дивізіону!

Окрім командного здобутку, були ще й індивідуальні. БОГДАН ІВАНЮК (ЕтаОБ 2020-1), що був основним воротарем команди та пропустив найменше голів, визнан кращим голкіпером турніру. ЄВГЕН ЛЯНИЦЬКИЙ (МГКТС 2017-2) забив 23 голи, став кращим бомбардиром своєї команди та посів друге місце в списку бомбардирів усього турніру.

Також відзначаємо всіх причетних до цих перемог: АРТЕМ ЯІЦЬКИЙ (ЕСЕ 2020-1), ЛЕВ ЛУТІЦЬКИЙ (МГКТС 2019-2), ОЛЕКСІЙ ОВЕР’ЯНОВ (МБГ 2017-1), БАССЕЛЬ РІШМАНІ (ПЦБ 2020-1), ЯРОСЛАВ ЛИМАР (МПЦБ 2020-1), ОЛЕКСАНДР ПЛИСКА
(ПЦБ 2019-1), ТЕЙМУР ГУСЕЙНОВ (ГРС 2019-3), МАКСИМ БУНАКОВ (ТУР 2017-3).

25 червня 2021 року в чеському ресторані «Старгород» відбулося святкове нагородження команд-переможниць. Чемпіони та призери турніру отримали кубки, медалі та командні грамоти.

Кафедра ФВіС та спортивний клуб вітає наших переможців і бажає їм натхнення на нові звершення в наступному сезоні!

Головний тренер команди – старший викладач КФВіС КУЛАКОВ Д. В.