15 грудня 2019 року у фітнес центрі KING відбувся Всеукраїнський турнір з армрестлінгу –

«ROOKIE ARMWRESTLING LEAGUE – ЛІГА ЛЮБИТЕЛІВ АРМРЕСТЛІНГУ 2019»

В особистому заліку чемпіонами та призерами стали наступні студенти нашого Університету:

1. МІРОШНИЧЕНКО ІНЕССА (МЕко 2019-1)2 МІСЦЕ на лівій і 4 МІСЦЕ на правій руках (до 57 кг);

2. ОБЛОЧИНСЬКА ЮЛІЯ (СДС 2019-1у) 3 МІСЦЯ на лівій і правій руках (до 57 кг);

3. ПРОХОРОВ БОГДАН (ЕСЕ 2016-1) – 3 МІСЦЕ на лівій руці (до 86 кг);

4. РАК ЄВГЕН (ЦІВВ-2016-1у) – 3 МІСЦЕ на лівій і 2 МІСЦЕ на правій руках (до 70 кг).

У загальнокомандному заліку збірна Університету посіла

1МІСЦЕ!

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб вітають спортсмена та тренера ЗМСУ БЕЗКОРОВАЙНОГО Д. О. з успішним виступом на змаганнях, бажають подальших спортивних нагород та успіхів у навчанні!

З 13 по 15 грудня 2019 року на спортивній базі Харківського національного університету будівництва та архітектури відбулися обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів закладів  вищої освіти Харківської області з пауерліфтингу.

1 грудня 2019 року у спортивному комплексі НЮУ ім. Ярослава Мудрого відбувся Всеукраїнський турнір

з дзюдо пам’яті Г. В. Малинки.

У змаганнях взяв участь викладач кафедри ФВіС

СТЕЦЕНКО ДЕНИС ЮРІЙОВИЧ,

який посів 1 МІСЦЕ

(у ваговій категорії до 90 кг).

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб вітають

Стеценка Д. Ю. з успішним виступом на змаганнях та бажають подальших спортивних успіхів та творчого натхнення!

20 – 21 листопада 2019 року в спортивному комплексі ХНАУ ім. В. В. Докучаєва відбулися обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів закладів  вищої освіти Харківської області з гирьового спорту.

За перемогу змагалися 18 команд з 16 навчальних закладів із загальною кількістю  понад 100 учасників.

Вперше за останні роки збірна Університету наблизилась за крок до призового місця та посіла

4 ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ МІСЦЕ!

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб студентів вітають команду та ЗТУ ГАЛАШКО О. І.  з успішним виступом на змаганнях та бажають надалі тільки перемог!