З 18 по 22 травня 2021 року відбулась Універсіада ХНУМГ ім. О. М. Бекетова з волейболу серед факультетів. Турнір відбувався за змішаною системою. В змаганнях взяли участь збірні команди всіх факультетів.

До фінального етапу за явної переваги потрапили Будівельний факультет, ННІ ЕіМ та ННІ ЕІтаТІ.

В першому матчі впевнену перемогу здобула команді ННІ ЕІтаТІ, яка здолала будівельників 2:0 (25:8, 25:15). В наступному турі Будівельний грав з ННІ ЕіМ. Команда на чолі з капітаном Андрієм Пирогом зробила висновки після першого матчу, виглядала на майданчику більш переконливо, проте загальний рівень гравців був на користь менеджерів та економістів. До середини другої партії жевріла надія, що командам знадобиться третій сет для того, аби виявити переможця, та фінальний відтинок гри вдався лідеру ЕіМ Денисові Шевченку. В підсумку 2:0 (25:12, 25:16), та маємо фактично фінальний матч у третьому турі.

Перший сет фіналу був позбавлений інтриги. ЕІтаТІ швидко зробили різницю в 3-4 очки на свою користь та в подальшому лише розвивали цю перевагу, дозволивши врешті команді ЕіМ набрати лише 12 очок. Та то був лише початок. Обурені таким станом справ економісти ударно розпочали другий сет, де довели свою перевагу до п’яти очок. Здавалося, вирішальної партії не уникнути, та майбутнім спеціалістам у сфері інфраструктури вдалося зібратися та переломити хід зустрічі, зробивши перевагу на свою користь ще більш значущою, ніж була в суперників на початку партії, 2:0 (25:12, 25:16). В команді переможців неможна не відзначити Максима Брилліантова та братів Романа та Владислава Стешенків, які протягом усього турніру демонстрували якісну гру.

В результаті емоційних та запеклих ігор, місця серед факультетів розподілились наступним чином:

1 місце – ННІ ЕІтаТІ

2 місце – ННІ ЕіМ

3 місце – Будівельний

Головний суддя – викладач КФВіС Посипайко А. О.

Кафедра ФВіС та спортивний клуб вітають переможців і призерів!

Дякуємо всім за участь!