З 9 по 11 лютого 2018 року у м. Черкаси відбувся чемпіонат України з таеквон-до ІТФ.

У складі збірної команди Харківської області в змаганнях взяв участь студент 5 курсу Будівельного факультету групи МнПЦБ 2017-1

ВІХРОВ ДМИТРО,

який зайняв

1 місце в розділі Спаринг і 3 місце в розділі Туль.

(серед чоловіків віком 18+ р. у ваговій категорії до 71 кг).

Кафедра ФВіС і спортивний клуб студентів вітають Віхрова Дмитра і тренера Гагаріна Віталія Вікторовича з успішним виступом на чемпіонаті України і бажають подальших спортивних перемог на чемпіонаті Європи у місті Таллін (Естонія), де Дмитро отримав право представляти Україну у складі національної збірної команди!

.

27 февраля 2018 года

в тренажерном зале спортивного комплекса Университета состоится 3 тур соревнований среди студентов ХНУГХ им. А. Н. Бекетова по студенческому силовому многоборью.

Регистрация 26-27 февраля 2018 года с 12.00 до 16.00 (кафедра ФВиС)

Начало соревнований в 16.00.

Программа соревнований

Мужчины

Женщины

1.

Сгибание рук на брусьях

Сгибание- разгибание рук в упоре лежа

2.

Удержание атлетического

диска 25 кг

3.

Подъем на одной ноге на возвышенность

Спортивная форма (футболка, штаны, кроссовки) обязательна!

Соревнования проводятся спортивным клубом студентов совместно с профкомом студентов ХНУГХ им. А. Н. Бекетова.

Приглашаем всех студентов принять участие в соревнованиях!

Спортивный клуб, профком студентов.

5 февраля 2018 года в СК ХНУГХ им. А. Н. Бекетова в рамках профориентационной работы состоялась товарищеская встреча по футзалу между сборными командами ХНУГХ им. А. Н. Бекетова и Харьковским художественным училищем.

На игре присутствовали заведующий кафедрой физического воспитания и спорта Бескоровайный Дмитрий Александрович и заведующий кафедрой архитектуры Вотинов Максим Аликович.

Встреча прошла в тёплой дружеской атмосфере. После игры будущие абитуриенты посетили спортивный комплекс, где есть все возможности для занятий физической культурой и спортом, познакомились со спортивной жизнью университета. Надеемся на дальнейшее сотрудничество между нашими учебными заведениями!

20 січня 2018 року у м. Фастові відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо.

У змаганнях прийняв участь викладач кафедри ФВіС

СТЕЦЕНКО ДЕНИС ЮРІЙОВИЧ,

який посів

1 МІСЦЕ

(серед ветеранів до 35 років у ваговій категорії до 90 кг).

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб вітають

Стеценка Д. Ю. з успішним виступом на змаганнях та бажають подальших спортивних успіхів та творчого натхнення!