Кафедра фізичного виховання і спорту

Харківського національного університету

міського господарства  ім. О. М. Бекетова

щиро вітає всіх працівників фізичної культури і спорту

зі святом здоров’я, краси та наснаги –

з  Днем фізичної культури та спорту України!

Бажаємо вам міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, перемог в усіх справах та мирного небу над нашою Батьківщиною!

Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних атлетів заради щасливого майбутнього!

ХНУМГ ім. О. М. Бекетова - срібний призер обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області

Протягом 2017-2018 навчального року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації проводились обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області з 41 виду спорту.

23-24 червня 2018 року в місті Львів відбувся міжнародний турнір з армспорту «LVIV OPEN CUP 2018».

У складі збірної команди Харківської області в змаганнях взяли участь:

завідувач кафедри фізичного виховання і спорту, Заслужений майстер спорту України

БЕЗКОРОВАЙНИЙ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

2 місце на лівій і 4 місце на правій руках (до 63 кг);

студентка 3 курсу факультету ІМЕМ групи ЕОНС-2015-1

МІРОШНИЧЕНКО ІНЕСА

5 місце на лівій і 6 місце на правій руках (до 60 кг).

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб студентів вітають спортсменів з успішнім виступом на змаганнях та бажають подальших спортивних та творчих успіхів!

У складі збірної команди Харківської області в змаганнях взяли участь:

БЕЗКОРОВАЙНИЙ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

2 місце на лівій і 4 місце на правій руках (до 63 кг);

студентка 3 курсу факультету ІМЕМ групи ЕОНС-2015-1

МІРОШНИЧЕНКО ІНЕСА

5 місце на лівій і 6 місце на правій руках (до 60 кг).