ХНУМГ ім. О. М. Бекетова - срібний призер обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області

Протягом 2017-2018 навчального року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації проводились обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області з 41 виду спорту.

23-24 червня 2018 року в місті Львів відбувся міжнародний турнір з армспорту «LVIV OPEN CUP 2018».

У складі збірної команди Харківської області в змаганнях взяли участь:

завідувач кафедри фізичного виховання і спорту, Заслужений майстер спорту України

БЕЗКОРОВАЙНИЙ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

2 місце на лівій і 4 місце на правій руках (до 63 кг);

студентка 3 курсу факультету ІМЕМ групи ЕОНС-2015-1

МІРОШНИЧЕНКО ІНЕСА

5 місце на лівій і 6 місце на правій руках (до 60 кг).

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб студентів вітають спортсменів з успішнім виступом на змаганнях та бажають подальших спортивних та творчих успіхів!

У складі збірної команди Харківської області в змаганнях взяли участь:

БЕЗКОРОВАЙНИЙ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

2 місце на лівій і 4 місце на правій руках (до 63 кг);

студентка 3 курсу факультету ІМЕМ групи ЕОНС-2015-1

МІРОШНИЧЕНКО ІНЕСА

5 місце на лівій і 6 місце на правій руках (до 60 кг).

2 червня 2018 року на базі Національного університету цивільного захисту України за ініціативи Харківської обласної державної адміністрації в рамках взаємодії Департаменту науки і освіти ХОДА, Харківського університетського консорціуму, Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області відбувся ІV обласний Зліт студентів-волонтерів Харківщини «Волонтер ХХІ ст.» на Кубок голови Харківської обласної державної адміністрації. На урочистому відкритті зльоту були присутні керівництво Харківської облдержадміністрації, Департаменту  освіти і науки ХОДА, активісти волонтерського руху, представники вишів та шкіл Харкова, громадськості.